by ILC

Родом я з міста Умань, Черкаської області. В 2011 році закінчив педагогічний університет з дипломом бакалавра, за професією вчитель англійської мови.

Рішення поїхати та знайомство з ILC

У продовженні навчання або роботи за спеціальністю я не бачив ніякої перспективи. У мене вже давно було бажання поїхати за кордон. Однак, в університетські роки я не міг отримати візу в США, навіть на літо, оскільки моя сестра проживає в США на правах громадянки. Подавав документи декілька разів, але отримував ряд відмов. Мені порадили спочатку отримати візу до іншої країни, оскільки я не бував за кордоном і у не було жодних відміток в закордонному паспорті, а на це звертають увагу.

Вирішив поїхати на деякий час до Польщі. Паралельно з цим перед виїздом знайшов в Інтернеті сайт компанії ILC. Завітав до них в офіс, поспілкувався, впевнився, що люди відповідальні і з ними можна співпрацювати. Після співбесіди з співробітником ILC, мені запропонували взяти участь у програмі стажування в Швеції, яка розпочиналась через декілька місяців. Коли я повернувся із Польщі, відразу почав оформлення документів за цією програмою. Результат, як бачите, позитивний.

Стажування в Швеції

Важливо те, що ILC співпрацює з Шведською асоціацією фермерів, це позитивно впливає на процес оформлення документів та отримання робочого місця на гарній фермі. Стажування в Швеції проводиться в сфері сільського господарства, я вибрав молочну ферму.

Програма стажування у Швеції ідеально підходить для початківців, які ще нікуди не їздили, для тих, хто хоче здобути досвід роботи за кордоном.

Робота на ній ведеться цілий рік, а досвід роботи на фермі такого типу та в даній сфері цінується, коли працевлаштовуватись на роботу в інших країнах, наприклад Австралії. Робота на фермі звичайно не легка, але значна її частина виконується за допомогою механізованої техніки. Нам без страху довіряють великі трактори та іншу техніку, також ми доїм корів, що є дуже відповідальним процесом.

Мої враження

Радує те, що можна подорожувати Європою. Я вже відвідав столицю Швеції, Стокгольм. Місто надзвичайно мене вразило. Цікаво, що у Стокгольмі за весь літній період було лише вісім сонячних днів. Зараз разом з друзями плануємо подорож до Парижу.

зарегестрироваться
Щоб взяти участь в семінарі, заповніть форму та натисніть зареєструватись. Ми будемо раді вітати вас на наших безкоштовних семінарах.

Top